Sinocat Environmental Technology Co.,Ltd. 86-28-62825888 liaorb@sinocat.com.cn
Cordierite Substrate Catalyzed Particulate Filter DPF In Diesel Engine

Dizel Motorda Kordiyerit Yüzey Katalizli Partikül Filtresi DPF

 • Vurgulamak

  Kordiyerit Yüzey Katalizli Partikül Filtresi

  ,

  Dizel Motorda Kordiyerit Yüzey DPF

  ,

  Dizel Motor Katalizli Partikül Filtresi

 • SUBSTRAT
  Kordiyerit veya Ferrokrom Alüminyum Alaşım
 • Başvuru
  Desiel Motor Tedavi Sonrası
 • Standart
  AB VI'ya kadar
 • Renk
  Sarımsı
 • Boyutlar
  özelleştirilmiş
 • Konut
  isteğe bağlı
 • İşlev
  Çevre Koruma
 • Menşe yeri
  Çin
 • Marka adı
  Sinocat
 • Sertifika
  IATF 16949
 • Model numarası
  cDPF
 • Min sipariş miktarı
  50 parça
 • Fiyat
  Negotiable
 • Ambalaj bilgileri
  Palette Karton
 • Teslim süresi
  30 gün
 • Yetenek temini
  Ayda 300.000 adet.

Dizel Motorda Kordiyerit Yüzey Katalizli Partikül Filtresi DPF

DPF Dizel Partikül Filtresi

 
DPF Dizel Partikül Filtresi ayrıca DPF Egzoz Son İşleme Sistemi olarak da bilinir, uzun bir partikül yakalama süresinden sonra, filtrenin gözenekli medya kanalları tıkanır, bu da egzoz sistemi içinde geri basıncın artmasına neden olur, böylece normal çalışmasını etkiler. motor.Bu nedenle, DPF tarafından filtrelenen karbon kurum partiküllerini uzaklaştırmak ve DPF'nin rejenerasyon olarak adlandırılan filtrasyon kapasitesini eski haline getirmek için önlemler alınması gerekmektedir.Rejenerasyon yaklaşımları genellikle aktif ve pasif rejenerasyonlar olarak sınıflandırılır.
 
Sinocat tarafından geliştirilen ürünler, DOC katalitik oksidasyon reaksiyonu yoluyla egzoz gazındaki CO ve HC gibi kirleticilerin emisyonunu azaltmak için tasarlanmıştır, DOC ise egzoz gazındaki NO'yu NO2'ye oksitler.Uygun sıcaklıkta, CDPF (CDPF olarak bilinen bir DPF taşıyıcısı üzerinde bir katalizör tabakası ile kaplanmış bir katalitik dönüştürücü) tarafından yakalanan PM'nin pasif rejenerasyonu gerçekleştirilecektir.Aktif rejenerasyon koşullarını yerine getirdikten sonra, kontrol ünitesi enjeksiyon cihazını DOC'nin önüne yakıt enjekte edecek şekilde yönetir ve egzoz sıcaklığı DOC tarafından büyük ölçüde artırılır, böylece CDPF'deki PM yeniden oluşturulabilir.DOC'nin katalitik performansı ve CDPF'nin filtreleme performansı, egzoz gazının saflaştırılmasına katkıda bulunur.
 
Şirketin ürünleri, Ekoloji ve Çevre Bakanlığı'nın test standardına ve endüstri test standardına (HJ451-2008) göre test edilmiştir. HC ve CO için DOC katalizörünün dönüşüm verimliliği %80'i aşıyor, partikül madde için DPF'nin yakalama verimliliği daha fazla ulaşıyor %90'dan fazla, partikül maddenin rejenerasyon verimliliği ise %90'ın üzerine çıkar.
 
Kontrol ünitesi, katalizörün sıcaklığını ve CDPF'den önceki ve sonraki basınç farkını izler ve karbon yüküne ve çalışma koşullarına göre rejenerasyonun gerekli olup olmadığına karar verir.Rejenerasyon gerekirse, kontrolör rejenerasyon sistemini düzenler ve uzaktan çevrimiçi izleme cihazı ile donatılmıştır.
 
 
Dizel araç emisyonlarının kullanımdaki fiili durumu, farklı bölgelerin boylam ve enlemleri ve kışın sıcaklıkları göz önüne alındığında, Sinocat, çeşitli rejenerasyon teknolojisi yaklaşımlarında yatan temel farkları olan iki farklı modifikasyon şeması sunmaktadır. otomobiller.
 
ürün kategorileri
Yakıtın Uyarlanabilirliği
Sinocat'ın ürünleri, dizel otomotiv için Ulusal V aşamasına uyum sağlayabilir (kükürt içeriği S≤10ppm)
 
 
DPF Egzoz Gazı Arıtma Sistemi Yakıcı Tipi
 
Rejenerasyon Prensibi
DPF egzoz gazı son işlem sistemi yakıcı, aktif + pasif rejeneratif yanma odası şemasının bir kombinasyonunu kullanır.Pasif rejenerasyon şeması, DPF egzoz gazı son arıtma sistemiyle aynı olduğundan burada sunulmayacaktır.Yakıcı ateşleme rejenerasyon sistemi, CDPF'deki karbon kurum yükünü tespit etmek için çalışma süresi (8 saat sürekli çalışma) + basınç farkı kullanır, böylece aktif rejenerasyonu tetikler. ve egzoz gazı sıcaklığını hızla yükseltin, böylece CDPF girişindeki sıcaklık 500°C'den fazla ulaşabilir ve CDPF'nin aktif rejenerasyonunu gerçekleştirebilir.
Dizel Motorda Kordiyerit Yüzey Katalizli Partikül Filtresi DPF 0
 
Bu sistemde, rejenerasyon için uygun bir çalışma koşulu seçilir ve DOC'nin ön ve arka ucundaki sıcaklığı izlemek ve rejenerasyon için gerekli sıcaklığı sağlamak ve hasardan kaçınmak için yakıt enjeksiyon hacmini ve hava hacmini düzenlemek için kapalı döngü kontrolü benimsenmiştir. kontrolsüz rejenerasyon ile CDPF taşıyıcısına.
 
 
Ürün yapısı
① Pasif tip DPF egzoz gazı arıtma sistemi
Rejenerasyon Koşulları
Dizel Motorda Kordiyerit Yüzey Katalizli Partikül Filtresi DPF 1
Yukarıdaki şekilden de görülebileceği gibi, bu sistemin ürünleri için rejenerasyon koşulu aşağıdaki gibidir: yakıcının rejenerasyonu, 300℃ içinde orta egzoz debisi altında gerçekleştirilebilir.
 
Aktif RejenerasyonCihaz Yapısı
 
Dizel Motorda Kordiyerit Yüzey Katalizli Partikül Filtresi DPF 2
Rejenerasyon Kontrol Stratejisi
Yakıcı ateşleme rejenerasyon sistemi, CDPF'deki karbon is yükünü tespit etmek için çalışma süresi (8 saat sürekli çalışma) + basınç farkı kullanır, böylece aktif rejenerasyonu tetikler.Yakıt enjeksiyon hacmini, hava giriş hacmini ve ateşleme bujisi tarafından enjekte edilen yakıtı kontrol ederek, kontrolör yakıtı yakıcıdaki yakacak ve egzoz gazı sıcaklığını hızla yükseltecek, böylece CDPF'nin girişindeki sıcaklık 500°C'den fazla olabilir ve fark edebilir. CDPF'nin aktif rejenerasyonu.
 
Termal Yönetim Şeması
Pasif tip DPF egzoz gazı arıtma sistemi

 
Sinokat Hakkında
 
2005 yılında kurulan Sinocat Çevre Teknolojisi Co., Ltd. (Stok Kodu: 688737), Şanghay Menkul Kıymetler Borsası'nın bilim ve İnovasyon Kurulu'nda işlem görmektedir.Şirket, doğal gaz (CNG / LNG), dizel, benzin ve diğer yakıt motoru emisyonu arıtma sonrası katalizörleri (dönüştürücüler) ve hidrojen yakıt hücresi katalizörleri gibi yeni malzemelerin ve yeni enerji teknolojilerinin araştırılması ve geliştirilmesi konusunda kararlıdır.Şirket, ulusal Torch Planı teknolojisi, Ar-Ge, üretim, satış ve servisin önemli bir yüksek teknoloji kuruluşudur.
 
 
 
Binalar ve Tesisler
 
Dizel Motorda Kordiyerit Yüzey Katalizli Partikül Filtresi DPF 3
 
 
Atölyeler ve Ekipmanlar
 
Dizel Motorda Kordiyerit Yüzey Katalizli Partikül Filtresi DPF 4
 
 
Ürün Serisi
 
Dizel Motorda Kordiyerit Yüzey Katalizli Partikül Filtresi DPF 5
 
sertifikalar
 
Sinocat, sistem binamıza büyük önem vermiş ve IATF, ISO ve diğer tanınmış uluslararası kuruluşlar sertifikalı bir şirkettir.
 
 
Paketleme ve Sevkiyat
 
Dizel Motorda Kordiyerit Yüzey Katalizli Partikül Filtresi DPF 6