tamam
Sinocat Environmental Technology Co.,Ltd. 86-28-62825888 liaorb@sinocat.com.cn
şirket Profili Teklif Alın
Ana sayfa -

Sinocat Environmental Technology Co.,Ltd. şirket Profili

 • Çin Sinocat Environmental Technology Co.,Ltd. şirket Profili
 • Çin Sinocat Environmental Technology Co.,Ltd. şirket Profili
 • Çin Sinocat Environmental Technology Co.,Ltd. şirket Profili
 • Çin Sinocat Environmental Technology Co.,Ltd. şirket Profili
Sinocat Environmental Technology Co.,Ltd.
 • İş türü

  Üretici

 • Ana Pazar

  Kuzey Amerika,Güney Amerika ,Batı Avrupa,Doğu Avrupa,Doğu Asya,Güneydoğu Asya,Orta Doğu,Afrika,Okyanusya

 • Markalar

  Sinokat

 • No. Çalışanları

  500~600

 • Yıllık satış

  200,000,000.00-400,000,000.00

 • Yıl kurulan

  2005

 • İhracat p.c

  80% - 90%

 • 100

Teklif Al
Çevrimiçi çalışmaya devam ediyoruz, iletişime geçiyoruz.

Daha fazla ürün bilgisi veya en son teklifi öğrenmek istiyorsanız, istediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz, daha fazla hizmet sunmak için elimizden geleni yapacağız.

Bize ulaşın

86-28-62825888

Giriş

2005 yılında kurulan Sinocat Çevre Teknolojisi Ltd.Şirket, doğal gaz (CNG / LNG), dizel, benzin ve diğer yakıt motoru emisyonu arıtma sonrası katalizörleri (dönüştürücüler) ve hidrojen yakıt hücresi katalizörleri gibi yeni malzemelerin ve yeni enerji teknolojilerinin araştırılması ve geliştirilmesi konusunda kararlıdır.Şirket, ulusal Torch Planı teknolojisi, Ar-Ge, üretim, satış ve servis konusunda önemli bir yüksek teknoloji kuruluşudur.

"Clear Sky" hayalimizden hareketle, doğal gaz, dizel gaz ve benzinli motorlar için yüksek performanslı katalizörler ve katalizör dönüştürücüler geliştirdik.Ayrıca Çin'de Ulusal VI ve Euro VI katalizörlerini geliştiren ilk üreticiyiz.Şimdi, Çin'deki büyük bir katalizör dönüştürücü üreticisi olarak Sinocat ürünleri, Çin'deki büyük motor ve otomobil üreticilerinin çoğu tarafından kullanılıyor.Katalizörlerimiz ayrıca Avrupa, Amerika Birleşik Devletleri ve diğer ülkelere ihraç edilmektedir.

Bizim ve müşterilerimizin ortak çabalarıyla, tüm insanlar için dünya çapında berrak bir gökyüzü ve dostça bir ortam elde edeceğimize inanıyoruz!

Geçmiş

2005

 

Sichuan Üniversitesi ile işbirliği anlaşması imzalayarak Sichuan Sinocat Exhaust Gas Purification Co., Ltd.'yi kurdu.

 

2006

 

Yıllık 20 ton nadir toprak katalitik malzeme üretimi olan bir pilot üretim hattını tamamladı.

 

2007

 

Motosiklet katalizörü için ilk tam otomatik kaplama makinesini geliştirdi.

 

2009

 

Bilim ve Teknoloji Bakanlığı'nın küçük ve orta ölçekli işletmeleri için teknoloji inovasyon fonu tarafından finanse edilen "Motosiklet Egzoz Gazının Ulusal III emisyon standardı ve üzeri uyumlu olacak şekilde Arındırıcı ve Katalitik Konvertörü" projesini yönetti ve üstlendi.

 

2010

 

Suzuki, Yamaha ve Dachangjiang gibi tanınmış motosiklet üreticilerinin ana katalizör tedarikçisi oldu.

 

2011

 

200 milyondan fazla motosiklet katalizörünün satışına ulaşıldı, şirketin temel standart dışı ekipmanını tamamladı ve şirket için iyi bir marka imajı şekillendirdi.

 

2012

 

Çin Meşale Programının Anahtar Yüksek Teknoloji Şirketi unvanını kazandı;

Ulusal Endüstriyel Canlandırma ve Teknolojik Dönüşüm Bilim ve Teknoloji Özel Projesi - "Otomobiller için SCR ve DPF Parçacık Sonrası Arıtma Sisteminin Sanayileştirilmesi" projesini ev sahipliği yaptı ve üstlendi;

Ulusal Nadir Toprak, Nadir Metal, NewMaterial "Benzinli Araç Egzoz Gazı Saflaştırma Katalitik Sisteminin Ar-Ge ve Sanayileştirilmesi" Bilim ve Teknoloji Özel Projesine ev sahipliği yaptı ve üstlendi;

Euro V standardı için yıllık 500.000 litre dizel katalizör çıkışı olan bir üretim hattını başarıyla kurdu ve Pekin'de Euro V için moleküler elek SCR katalizörlerinin gösterilmesine öncülük etti.

 

2013

 

Sichuan Bilim ve Teknoloji İlerleme Birincilik Ödülü'nü kazandı;

Sichuan Kurumsal Teknoloji Merkezi'ni kurdu;

Otomobil araç katalizörlerinin sanayileşmiş üretim üssünün tamamlandığı ve faaliyete geçirildiği Chengdu Yüksek Teknoloji Bölgesi, 88 Nolu Gunan Caddesi'ne taşındı.

 

2014

 

Sichuan Akademisyen (Uzman) İş İstasyonunu kurdu;

İçten Yanmalı Motorlar için Emisyon Sonrası Arıtma Katalizörleri Ulusal İç Standartlar Komitesi Çalışma Grubunun Baş Organizasyonu oldu.

 

2015

 

Doktora sonrası araştırma istasyonu kurmak için onaylandı;

Hissedarlık sistemi reformunu gerçekleştirdi ve SinocatEnvironmental Technology Co., Ltd.'yi kurdu.

 

2016

 

Ulusal Anahtar Ar-Ge Projesi olan "Alternatif Yakıtlı Araçlar ve Motosikletler için Kirlilik Emisyon Kontrol Teknolojisi ve Sistemi Araştırması"na ev sahipliği yaptı ve üstlendi.

 

2017

 

Ulusal Bilim ve Teknoloji İlerlemesinde İkincilik Ödülü'nü kazandı;

Makine Endüstrisinde Bilim ve Teknoloji Buluşu Birincilik Ödülü'nü kazandı;

Mobil Kaynak Kirliliği Emisyon Kontrol Teknolojisi Ulusal Mühendislik Laboratuvarı İcra Direktörü Organizasyonu oldu ve Dizel Motor/Araç Kirliliği Kontrol Teknolojisi Platformu'nun yapımına başkanlık etti.

 

2018

 

Sichuan'da Bilim ve Teknoloji İlerleme Birinci Ödülü'nü kazandı.

 

 

2019

 

Şirketin işletme gelirinde 1 milyar yuan elde edildi;

Ulusal VI standardına sahip doğal gaz, benzin ve dizel katalizörlerinin duyurularını alarak seri üretim gerçekleştirdi ve deniz katalizörleri ve hidrojen yakıt hücresi katalizörlerinde satış atılımı gerçekleştirdi.

 

2020

 

"Ulusal Kurumsal Teknoloji Merkezi" olarak tanınan; Ulusal Anahtar Ar-Ge Projesi olan "Sentez Teknolojisi ve ---- Yüksek Performanslı/Zehirlenme Önleyici Araç Yakıt Pili Katalizörünün Toplu İmalatı"na katılan ve üstlenen;"Sichuan Eyaleti Teknoloji İnovasyon Gösteri Kuruluşu" unvanını kazandı.

Şirketin işletme gelirinde 2,5 milyar yuan elde edildi.

 

2021

 

Şanghay Borsasında işlem görmektedir.

Hizmet

Sinocat, "hava kirliliğini kontrol altına almak ve mavi gökyüzü ve beyaz bulutlar hayalini gerçekleştirmek" misyonuyla, müşterilerine daha verimli ve üstün hizmetler sunan yerli otomobil endüstrisinin düzenini kapsayan bir pazarlama ağı kurmuştur.Gelecekte, müşterilere yüksek kalitede satış öncesi, satış içi ve satış sonrası hizmetler sunmak için ülke çapında bir pazarlama hizmet ağı kurulacaktır.

Hizmet içi araç pazarının talebini daha verimli bir şekilde karşılamak için Sinocat, Jingdong Mall ve WeChat Mall ağ platformlarını kurmuş ve böylece eksiksiz bir satış sonrası servis ağı geliştirmiştir.Bu arada otomobil satış sonrası hizmet pazarı ile daha hızlı baş edebilmek amacıyla 400 No'lu satış sonrası servis hattı, e-kayıt sistemi, satış sonrası mobil servis araçları ve sabit bakım sitelerini devreye almıştır.Şirket bünyesindeki Ar-Ge, üretim ve satış departmanları, hizmet taleplerini yerine getirmeyi öncelik haline getirmeyi ve her zaman müşteri odaklı hizmet anlayışına bağlı kalarak müşteriler için değer yaratmayı hedeflemektedir.Pus Kontrol Hattı:40084456

 

Kalite güvencesi

Şirketimiz, üretilen her bir tedavi sonrası ürün grubu için sıkı kalite kontrol uygular ve IATF16949 Kalite Yönetim Sistemi, üçüncü taraf ürün sertifikasyonu, ürün kalite sorumluluk sigortası gibi önlemler uygular ve çıkarlarını sağlamak için tedavi sonrası ürünlerin kullanıcılarıyla kalite güvence anlaşmaları imzalar. kullanıcıların

(1)Şirketimiz, ürünlerimizin performansını ve hizmet ömrünü sağlamakta ve ürün kalite güvencesi sağlamaktadır.Yanlış ürün tasarımı ve kurulumu nedeniyle ürün geçersiz veya hurdaya çıkarsa, şirket ücretsiz olarak tamir edecek veya değiştirecektir.

(2)Ürün sorumluluk sigortası garanti süresi içinde satın alınır.Ürünün kullanımı sırasında meydana gelebilecek herhangi bir güvenlik kazası durumunda, Sinocat tüm sorumlulukları üstlenecek ve peşinen tazmin edecektir.

 

Satış Sonrası Hizmetler
 
 • Çin Sinocat Environmental Technology Co.,Ltd. şirket Profili 0

  01/Acentelere Sunulan Hizmet İçerikleri

  Sinocat, arıtma sonrası ürün kullanıcılarının satış sonrası hizmetin rahat ve hızlı olmasını sağlamak adına egzoz arıtma cihazlarını otomobil kullanıcıları yerine doğrudan acentelere (araç tamir atölyeleri veya bakım istasyonları) sağlayacaktır.
  (1)
  Egzoz gazı arıtma cihazlarının kurulum eğitimi.Ana içerikler, egzoz gazı son işlem teknolojisi hakkında genel bilgiler, kurulum için teknik gereksinimler, kurulum kılavuzları ve kurulum işlemi gösterilerinden oluşur.Sinocat, eğitim ve sınavı geçebilecek acentelere kurulum lisansı verir.
  (2) Egzoz gazı son işlem cihazı için performans testi ve bakım eğitimi.Ana içerik öncelikle egzoz gazı arıtma cihazının kalite belirleme yöntemi, kontrol sisteminin test edilmesi ve bakımı, arıtma sonrası cihazlarda DPF rejenerasyonu, arıtma sonrası cihazlarda arıtma bileşenlerinin değiştirilmesi vb.
  (3)
  Zamanında teknik danışmanlık hizmeti sağlamak.

   

 • Çin Sinocat Environmental Technology Co.,Ltd. şirket Profili 1

  02/ Araç Kullanıcılarına Sunulan Hizmet İçeriği

  (1) Araç egzoz son işlem cihazının çalışması hakkında gerçek zamanlı izleme gerçekleştirilir.Anormallik durumunda, araç kullanıcılarının bakımlarını kendileri yapmaları veya test ve bakım için en yakın acenteye (atölye veya tamir istasyonuna) gelmeleri konusunda bilgilendirilmelidir.
  (2) Garanti süresi boyunca, temsilci, tedavi sonrası cihazı gerektiği gibi kalite sorunlarıyla değiştirecektir.Şirketin bölge satış müdürü, değiştirilen tedavi sonrası cihazları düzenli olarak toplayacaktır.
  (3)
  Araç kullanıcılarından gelen sorun ve taleplere cevap vermek ve araç kullanıcılarının yansıyan sorunlarını zamanında çözmek için 400-848-456 numaralı telefon hattı üzerinden 24 saat hizmet vermektedir.

   

Ekibimiz

Araştırma tasarımı

 

Firmamız dizel katalizör, benzin katalizörleri, doğal gaz katalizörleri, hidrojen enerjisi için profesyonel araştırma ve tasarım ekiplerine sahiptir.

Bu ekiplerde yüze yakın araştırma ve tasarım uzmanı ve teknisyeni bulunmaktadır.

Ayrıca Çin'deki prestijli üniversitelerle uzun vadeli işbirliği kurduk ve birçok profesör de şirketimizin teknik danışmanları olarak davet edildi.

 

Üretim Ekibi

 

Büyük üretim kapasitemize ulaşmak için yüzlerce robot, makine ile birlikte çalışan fabrikalarımızda ve atölyelerimizde yaklaşık üç yüz kalifiye personelimiz var.

 

 

Pazarlama ve Satış

 

Müşterilerimizle yakın çalışmak için ülke çapında bir pazarlama ve satış ekibimiz var.Çin'in yanı sıra, müşterilerimize hizmet vermek için Avrupa gibi diğer ülkelerde de ofisimiz ve acentelerimiz var.

 

Yurt içi ve yurt dışı dahil olmak üzere pazarlama departmanlarında yaklaşık 50 üye bulunmaktadır.